fbpx Badanie perspektyw pracy po studiach | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Badanie perspektyw pracy po studiach

Dwóch chłopaków patrzących przez ceglane okno na most i rzekę Fot. FreeimagesOśrodek Badań i Analiz Społecznych rozpoczął ważne badania lokalnego rynku pracy. Sprawdza, jakie są potencjały Trójmiasta jako atrakcyjnego ośrodka do podejmowania wyzwań zawodowych, m. in. wśród studentów.

OBiAS zaprasza do wypełnienia kwestionariusza przygotowanego dla studentów trójmiejskich uczelni. Ankieta jest krótka - wypełnienie zajmuje ok. 10-12 minut. Wśród wypełniających rozlosowane zostaną nagrody - bony EMPIK-u.

Dodatkowo OBiAS poszukuje osób do badania fokusowego (wywiad grupowy) około 1,5 godzinne spotkanie (sesję fokusową) dla studentów na temat perspektyw rynku pracy w Trójmieście. Każda osoba uczestnicząca w spotkaniu otrzyma voucher o wysokości 50 PLN do sklepów sieci EMPIK. Poszukiwani są studenci trójmiejskich uczelni (zarówno publicznych, jak i prywatnych).

Strona OBiAS

Fot. Freeimages