fbpx Dobre, bo polskie: „Las, 4 rano” | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Dobre, bo polskie: „Las, 4 rano”

Kadr z filmu „Las, 4 rano”Akademickie Centrum Kultury zaprasza 2 lutego o godz. 18.30 na film z cyklu Dobre, bo polskie: „Las, 4 rano”.Obraz wyreżyserował Jan Jakub Kolski. W obsadzie pojawiają się Krzysztof Majchrzak, Olga Bołądź oraz Maria Bladzi.

Opis filmu "Las, 4 rano":

Forst jest zamożnym, dobrze zorganizowanym człowiekiem. Kiedy go poznajemy, wydaje się królem życia. Któregoś dnia porzuca korporację, w której jest wiceprezesem. Zniszczenia, jakie po sobie zostawia, nie dają nadziei na powrót.
Las, 4 rano kilka lat później. Na wpół zdziczały dziad leśny, zarośnięty, brudny, w łachmanach, zakłada wnyki na zwierzęta. Rozpoznajemy: to ten sam człowiek – Forst. Mieszka w lesie, w wybudowanej przez siebie ziemiance. Za towarzystwo ma trójnogiego psa. Żywi się mięsem upolowanej zwierzyny, żyje w zgodzie z przyrodą.
Któregoś dnia przed drzwiami jego samotni staje trzynastoletnia Jadzia. Forst po raz kolejny musi zmienić swoje życie…

Karnety: 1 film 8 zł ulgowy * / 10 zł normalny  | 2 filmy 12 zł ulgowy * / 18 zł normalny |
4 filmy 20 zł ulgowy * / 30 zł normalny

Miejsce: sala 1.43 Wydział Filologiczny UG, ul Wita Stwosza 55