fbpx Godzina Reporterów wraca do ramówki po sesyjnej przerwie | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Godzina Reporterów wraca do ramówki po sesyjnej przerwie

Mikrofon i radio Fot. gratisography.comZa nami sesja, dlatego bierzemy się do pracy. Prowadzimy wywiady, spotykamy się ze studentami i wykładowcami, odwiedzamy uczelniane imprezy, nie brakuje nas też na trójmiejskich wydarzeniach kulturalnych czy sportowych. Dlatego zapraszamy na kolejną odsłonę Godziny Reporterów, gdzie prezentujemy przygotowane przez nas materiały dźwiękowe.

W najbliższym odcinku znajdziecie wywiad z profesorem Jerzym Zajadło z Wydziału Prawa i Administracji UG nagrodzonym Pomorskim Noblem, wspomnienie walentynkowych atrakcji Gdańska, kilka słów o wernisażu ilustracji absolwenta Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, próbie generalnej spektaklu „Pinokio” w Operze Bałtyckiej, a także rozmowę z fotoreporterem Maciejem Kosycarzem.

Startujemy w niedzielę 26 lutego o godz. 10:00. Powtórka w poniedziałek o godz. 11:00.

Zaprasza Aneta Filipkowska.

A w kolejnym odcinku m. in....

wywiad z podróżniczką Joanna Juszczuk zakochaną w Gruzji.

piątek, 24 lutego 2017 roku, 12:57