fbpx Zostań radiowym reporterem sportowym | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Zostań radiowym reporterem sportowym

Słuchawki na ekranie komputera Fot. SplitshireMega Otwarte Radio Studenckie szuka reportera sportowego. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną sportem, lubisz dzielić się swoją pasją i rozmawiać z ludźmi, uczestniczysz w sportowych zmaganiach studentów Trójmiasta – szukamy właśnie Ciebie!

Radio MORS to studencka rozgłośnia, w pełni profesjonalne studio oraz energiczny zespół. Redakcja Sportu, Turystyki i Rekreacji zajmuje się wszystkim, co dzieje się na trójmiejskich halach i stadionach. Aktualnie w ramówce znajdują się takie audycje jak Dialog Sportowy, Krótka Piłka, czy Power Fit Student.

Naszym reporterom oferujemy możliwość zdobycia akredytacji na najważniejsze wydarzenia sportowe, sprawdzenia się przed mikrofonem i, co najważniejsze, pozyskania doświadczenia niezbędnego w pracy dziennikarza.

Redakcja czeka na zgłoszenia pod adresem mors@ug.edu.pl. W tytule wiadomości należy wpisać „NABÓR”. Napisz do nas, a z pewnością się z Tobą skontaktujemy. Przesłuchania zaplanowane są na wtorek 14 marca.

poniedziałek, 6 marca 2017 roku, 11:37