fbpx Zagrożony Księżyc, wielka małpa i uczennice | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Zagrożony Księżyc, wielka małpa i uczennice

King Kong Kadr z filmuCinema 3D zaprasza od piątku na trzy nowe filmy – kreskówkę o psotnym stworku Munio, który ma strzec Słońca i Księżyca, przerażającym King Kongu i jeszcze straszniejszej katolickiej szkole dla dziewcząt. Dla słuchaczy Radia MORS mamy konkurs, w którym do wygrania są wejściówki na kwietniowe seanse w Cinema3D. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie jacy dwaj znani politycy ukradli w młodości Księżyc i wysłać odpowiedź na adres mors@ug.edu.pl.

Munio: Strażnik Księżyca

Twórcy hitów "Mały książę" i "Kung Fu Panda" przedstawiają magiczną historię małego bohatera, który udowodni całemu światu, że jeśli masz wielkie serce i wiernych przyjaciół, nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych. W pewnej magicznej krainie, wesoły psotnik, Munio, niespodziewanie i ku zaskoczeniu wszystkich zostaje wybrany do arcyważnego zadania – wraz z bohaterskim Stalonem mają strzec Księżyca i Słońca. Dla beztroskiego i kochającego zabawę Munia to nie lada wyzwanie. Niestety, dość szybko z serii niefortunnych zdarzeń i nadarzającej się okazji korzysta zły mag, który wykrada Księżyc i Słońce. Munio musi wyruszyć w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż, żeby naprawić swój błąd. Czas przywrócić porządek na niebie.

Kong: Wyspa czaszki

Film śledzi losy zespołu badaczy, którzy zapuszczają się w głąb niezbadanej wyspy położonej na Pacyfiku - tak samo pięknej, jak zdradliwej - nie wiedząc, że wchodzą na teren należący do mitycznego King Konga.

Zło we mnie

W katolickiej szkole dla dziewcząt w Bramford zaczyna się przerwa świąteczna. Na miejscu, w opustoszałym z dnia na dzień internacie, pozostają wyłącznie Katherine (Kiernan Shipka) i Rose (Lucy Boynton), których rodzice – z niewiadomych powodów – nie stawili się po odbiór córek. Równolegle, swoją podróż w kierunku Bramford kontynuuje Joan (Emma Roberts) – tajemnicza kobieta z mrocznym sekretem. Jej nadejście uwalnia demony, które zaczynają zagrażać Katherine i Rose. Czy zdane tylko na siebie uczennice zdołają powstrzymać moce, które przebudziły się w zapomnianych podziemiach szkoły?

czwartek, 9 marca 2017 roku, 14:15