fbpx Zaproszenie na spotkanie kół i organizacji studenckich | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Zaproszenie na spotkanie kół i organizacji studenckich

Torby z logiem ACK AlternatorAkademickie Centrum Kultury „Alternator” od lat prowadzi działania kulturalne w obrębie Uniwersytetu Gdańskiego i promuje twórczość studencką. Cieszymy się, że jesteśmy miejscem, do którego cały czas zgłaszają się młodzi ludzie pełni talentów i pasji. Nadal chcemy rozwijać się, współpracować z nimi i realizować ich pomysły. Czas zatem oddać głos i przyjrzeć się studentom i studentkom z bliska!

Mamy pomysł, jednak sami nie będziemy w stanie go zrealizować, dlatego zwracamy się z prośbą do Kół Naukowych i Organizacji Studenckich działających na wszystkich Wydziałach Uniwersytetu Gdańskiego.

Chcielibyśmy spotkać się z Wami i wymienić pomysłami dotyczącymi aktywizacji społeczności studenckiej na naszej Uczelni. Nasza idea opiera się na organizacji wydarzenia w konwencji talent show. Wstępnie myślimy o jego realizacji na trzech etapach:

- Casting – kwiecień, sala teatralna Neofilologii;

- Koncert laureatów – maj, sala teatralna Neofilologii;

- Plebiscyt publiczności i przyznanie Nagrody Rektora.

Zależy nam, by szczegóły dotyczące realizacji tego projektu skonsultować z jak najszerszym gronem osób, dlatego bardzo prosimy o obecność na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 15 marca o godzinie 15 w Sali 411 w Rektoracie.

dr hab.Arnold Kłonczyński profesor nadzwyczajny, prorektor ds. studenckich

W sprawie zgłoszeń udziału w spotkaniu informacji udziela Michał Biełuszko, kierownik Akademickiego Centrum Kultury UG "ALTERNATOR"

piątek, 10 marca 2017 roku, 15:08