fbpx Stypendium dla oszczędnych studentów | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Stypendium dla oszczędnych studentów

Baner Stypendium dla Oszczędnych„Stypendium dla oszczędzających“ poszukuje oszczędnych studentów, którzy przy małej ilości pieniędzy doskonale dają sobie radę w życiu. 3 stypendia zawierają miesięczne wsparcie w wysokości 1300 Złotych przez cały rok.

Oszczędzanie przygnębia i powoduje zły humor? Wcale nie - tak mówią nie tylko nasze badania: Kto jest zdyscyplinowany każdego dnia, ten jest w życiu bardziej zadowolony. Prosto podsumowując: Kto oszczędza, ten zyskuje.

Zwłaszcza studenci dysponują małym budżetem, by przeżyć miesiąc. Tutaj oprócz samodyscypliny, czy kreatywności w oszczędzaniu można dołączyć: zaawansowane systemy pożyczania i kserowania książek, życie z kuponem rabatowym czy DIY zamiast kupowania - z tymi sprytnymi pomysłami często łatwiej, niż z wypchanym portfelem.

Tak sądzimy: Oszczędzanie jest ważną zaletą. Dlatego european-funding-guide.eu wraz z Mojekupony.pl szukają najbardziej oszczędnych polskich studentów. Jeśli w swoim życiu zaoszczędziłeś trochę pieniędzy i chcesz nam zdradzić swoją tajemnicę, to zostań naszym stypendystą. Aplikuj na Stypendium 2017.

Szczegóły na stronie https://www.mojekupony.pl/stypendium

12 000 innych stypendiów dla każdego: www.european-funding-guide.eu