fbpx Przez Koła Naukowe do pracy | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Przez Koła Naukowe do pracy

Koło sterowe Fot. Maximilian Weisbecker/UnsplashNa rynku pracy panuje ogromna konkurencja. Trudno wyróżnić się spośród innych kandydatów, którzy aplikują na to samo stanowisko co my. Cykl audycji Cel: dobra praca pokazuje jak profesjonalnie zbudować własną markę na współczesnym rynku pracy.

W tym tygodniu pani Angelika Reather, członkini Naukowego Koła Logopedów oraz pan Mateusz Archacki, prezes Koła Naukowego „Pozytywnie Zakręconych” a także sekretarz Koła Naukowego „Młodzi Dydaktycy”, opowiedzą o swoich pasjach, które mogą rozwijać w studenckich organizacjach. Jak zauważa pan Mateusz, dzięki członkostwu w kołach naukowych otrzymujemy certyfikaty i suplementy dołączane do dyplomu. Dla przyszłego pracodawcy to cenna informacja, która potwierdza naszą chęć do nauki i samorozwijania się. Dla pani Andżeliki koła naukowe to wspaniała przygoda, możliwość zdobywania praktycznych umiejętności, sposób na wartościowe zagospodarowanie cennego czasu oraz satysfakcja.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat działalności kół naukowych i tego jak dzięki nim możesz poszerzyć swoje kompetencje zawodowe, słuchaj Radia MORS w piątek o 11 oraz w poniedziałek o 13.

Karolina Wrochna

środa, 19 kwietnia 2017 roku, 14:48