fbpx "Morze pracy na wakacje" | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

"Morze pracy na wakacje"

fot. materiały promocyjne Wydarzenia Szukasz pracy na wakacje? Jeżeli tak, to koniecznie weź udział w letniej odsłonie Targów Pracy Pomorza, które odbędą się 31 maja br. w godz. 12-16 na terenie kampusu Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku (aleja Grunwaldzka 238A ). Impreza dedykowana jest młodym mieszkańcom Pomorza - w wieku do 35 roku życia - chętnym do podjęcia pracy wakacyjnej, w szczególności uczniom ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych studentom pomorskich uczelni, absolwentom szkół zawodowych, technicznych, ogólnokształcących oraz uczelni wyższych. Podczas wydarzenia swoje oferty na nadchodzący sezon zaprezentują pracodawcy z branży gastronomicznej, hotelarskiej i turystycznej. W planie znajdują się również pokazy gotowania, darmowy poczęstunek. Będzie również okazja by zrelaksować się w „Strefie chillout'u”.

W ofercie Targów oprócz ofert pracy od pomorskich pracodawców, wiele ciekawych atrakcji, m.in.: aleja rekrutacji, gdzie będzie można zweryfikować CV, napisać nowe dokumenty aplikacyjne, uzyskać poradę doradcy zawodowego oraz zrobić sobie zdjęcie do CV za pomocą fotobudki. Podczas POWER 2 WORK będzie okazja by dowiedzieć się o możliwościach skorzystania z funduszy europejskich na rozwój zawodowy. Przewidziane są również atrakcje z nagrodami, a także warsztaty „Moje pierwsze kroki na rynku pracy” oraz „Portfolio mojej kariery”

Organizatorami są: Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku, Gdański Urząd Pracy, Wyższa Szkoła Bankowa, Gdańska Organizacja Turystyczna oraz Pracodawcy Pomorza.

Więcej informacji o Targach na >> stronie internetowej wydarzenia <<

Wydarzenie na Facebook'u