fbpx Psychoterapeutyczna konferencja szkoleniowa | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Psychoterapeutyczna konferencja szkoleniowa

fot. materiały promocyjne KonferencjiPolski Instytut Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej SENTIO oraz Uniwersytet Gdański zapraszają do udziału w niezwykłym wydarzeniu - całodziennej psychoterapeutycznej konferencji szkoleniowej pt "Trwała zmiana stylu przywiązania" z perspektywy nowatorskiego w Polsce, naukowo udowodnionego nurtu psychoterapii ISTDP (Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej).

Gościem konferencji będzie dr Robert Neborsky - jeden z najwybitniejszych na świecie psychoterapeutów ISTDP, psychiatra i superwizor. Będzie to wyjątkowa okazja podpatrzenia jego warsztatu pracy (zapis video sesji z pacjentami).

Data i czas: 23.05.2017, godz. 9.00-18.00

Miejsce: gmach Biblioteki Głównej UG, sala posiedzeń Senatu

Organizatorzy: Polski Instytut Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej SENTIO oraz Uniwersytet Gdański

Studenci UG mają 70% zniżki na to wydarzenie, a studenci innych uczelni 50% zniżki.

Patronat nad wydarzeniem objęli: Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz i Rektor UG prof. Jerzy Gwizdała.

Więcej informacji o Konferencji

piątek, 5 maja 2017 roku, 20:55