fbpx Gala finałowa konkursu | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Gala finałowa konkursu

fot. materiały promocyjne wydarzeniaStudenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych na Galę Finałową trzeciej edycji konkursu fotograficznego „Łap Ład”, której w tym roku po raz pierwszy nadano temat przewodni, mianowicie: „Zielone Trójmiasto”. Wydarzenie odbędzie się 16 maja (wtorek) o godz. 17.00 w budynku Wydziału Nauk Społecznych UG (ul. Bażyńskiego 4, Gdańsk) aula S209. Podczas uroczystości zostaną przyznane nagrody, a członkowie jury w składzie, prof. UG, dr hab. Jarosław Czochański, dr inż arch. Hanna Klementowska, dr inż. arch. Alicja Zawadzka, wygłoszą swoje prelekcje nt. ładu przestrzennego.

Ideą konkursu „Łap Ład” jest zachęcanie uczestników do bardziej wnikliwego i krytycznego spojrzenia na otaczającą ich przestrzeń, a szczególnie tereny zieleni miejskiej. Wstęp jest wolny i ogólnodostępny.

czwartek, 11 maja 2017 roku, 11:02