fbpx Jak pasję uczynić pracą? | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Jak pasję uczynić pracą?

fot. materiały promocyjne Na to pytanie postarają się odpowiedzieć prelegenci podczas spotkania pt. „Studenci na wylocie- pasja i praca!”, które odbędzie się 24 maja (środa) o godz. 13:15 na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG (ul.Traugutta 79) w sali 401.

Wielu studentów kończących studia zastanawia się nad przyszłością. Zadaje sobie pytanie jaka praca do nich pasuje i czy uda mi się połączyć pracę z pasją. Bo przecież nikt nie chcę się szybko wypalić, lecz pracować ciesząc się z tego, co się robi. Jeśli ciekawy jesteś, co będziesz robić po studiach, przyjdź na spotkanie zorganizowane przez studentów dla studentów.

Wstępny plan spotkania:

Marcin Gromke i Marek Fijało – czy prowadzenie własnej działalności jest czymś dla mnie? - dyskusja z pytaniami

Arkadziusz Naruk - narzędzie psychometryczne (Jak mogą nam pomóc?)

Czas na dyskusję - pytania i odpowiedzi

Małgorzata Winiarczyk - Jak połączyć pasję z pracą?

Daniel Protzek - Thomson Reuters

Dyskusja - pytania, wnioski, rozwiązanie problemów

Podczas spotkania goście powiedzą o różnych aspektach szukania pracy. Co jest potrzebne, by założyć swoją działalność, jak poznać swoje mocne i słabe strony, jak się przebranżowić, jakie są możliwości pracy w Trójmieście, jakie “zusy” musimy zapłacić i czy każdy jest w stanie prowadzić własny biznes?

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne. Każdy otrzyma certyfikat uczestnika szkolenia. Patronat nad wydarzeniem objął Wydział Zarządzania i Ekonomii.

Wydarzenie na Facebook’u.

środa, 24 maja 2017 roku, 0:24