fbpx Praktyki w Ambasadzie RP w Meksyku | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Praktyki w Ambasadzie RP w Meksyku

fot.Markus Spiske/ UnsplashAmbasada RP w Meksyku zaprasza studentów na praktyki w referacie polityczno-ekonomicznym, kultury, administracji i w konsulacie. Praktyki to okazja do zdobycia nowego doświadczenia, podszkolenia języka hiszpańskiego, zapoznania się z pracą urzędu i specyfika dyplomacji.

Praktyki są bezpłatne, a Ambasada nie pokrywa kosztów przyjazdu, zakwaterowania, wyżywienia ani ubezpieczenia osoby odbywającej praktykę.

Pytania i zgłoszenia: meksyk.amb.sekretariat@msz.gov.pl

Ogólne informacje dotyczące praktyk studenckich i absolwenckich oraz wolontariatu w placówkach zagranicznych, a także wzory formularzy zgłoszeniowych znajdują się stronie internetowej MSZ: http://www.msz.gov.pl/pl/ministerstwo/praca_i_kariera/praktyki/praktyki__wolontariat_i_staz

Rekrutacja odbywa się w każdym miesiącu, w ciągu całego roku kalendarzowego.

sobota, 3 czerwca 2017 roku, 3:25