fbpx Zakończenie konkursu Kręć dla UG i wygraj rower | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Zakończenie konkursu Kręć dla UG i wygraj rower

Za nami oficjalne zakończenie konkursu Kręć dla UG i wygraj rower. 10 czerwca podczas Gdańskiego Pikniku Rowerowego, w imieniu patrona honorowego konkursu – JM Rektora UG prof. dr hab. Jerzego Piotra Gwizdały nagrody laureatom wręczył Prorektor ds. Studenckich dr. hab. Arnold Kłonczyński, prof. nadzw.

Oto lista zwycięzców i zwyciężczyń:

1. MIROSŁAW GRABOWICZ, pracownik UG – wykręcił 2 523 km

2. JOANNA PIECHOWIAK, studentka UG – wykręciła 1 952 km

3. JOANNA KRAJEWSKA, doktorantka UG –  wykręciła 1 138 km.

Dzięki wszystkim aktywnym rowerzystom udało się wykręcić 26 233 kilometrów dla UG! Tym samym nasza Uczelnia zdobyła drugie miejsce w rywalizacji szkół wyższych w ramach Kręć dla Gdańska - European Cycling Challenge.

Patronem honorowym konkursu i fundatorem nagród jest JM Rektor UG, prof. dr hab. Jerzy Piotr Gwizdała.

Organizator wydarzenia: Akademickie Centrum Kultury UG ALTERNATOR.

fot. archiwum UG fot. archiwum UG fot. archiwum UG fot. archiwum UG
wtorek, 13 czerwca 2017 roku, 0:44