fbpx Rekrutacja do projektu Stań się konkurencyjny z UG | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Rekrutacja do projektu Stań się konkurencyjny z UG

Baner projektu Stań się konkurencyjny z UGTrwa proces rekrutacji na pierwsze edycje studiów podyplomowych i szkoleń organizowanych w ramach projektu "Stań się konkurencyjny z UG - podnosimy kwalifikacje w małych i średnich przedsiębiorstwach". Uczestnikami projektu mogą być osoby zatrudnione w mikro, małych lub średnich przedsiębiorstwach, przedsiębiorstwach ekonomii społecznej i przedsiębiorstwach społecznych  mieszkające lub pracujące na terenie województwa pomorskiego. Uruchomienie pierwszych studiów i szkoleń, zależnie od rodzaju, zaplanowano na początek roku akademickiego 2017/18.

Zespół projektu:

Kierownik projektu: dr hab. Joanna Kruczalak Jankowska, prof. UG

Koordynator / Główny wykonawca studiów podyplomowych „Zarządzanie projektami UG” oraz szkoleń ECDL i szkoleń CISCO -  prof. dr hab. Stanisław Wrycza

Koordynator / Główny wykonawca studiów podyplomowych „Prawo własności  intelektualnej i prawa nowych technologii” – dr hab. Maciej Barczewski, prof. UG

Koordynator/  Główny wykonawca studiów podyplomowych „Prawo spółek” – dr Bartłomiej Gliniecki

Koordynator/ Główny wykonawca studiów podyplomowych „Finanse w MŚP” – dr Przemysław Panfil

Koordynator projektu ds. realizacji – mgr inż. Jolanta Mrozek – kontakt: jolanta.mrozek@prawo.ug.edu.pl, +48 58 523 29 34

Oferowane formy wsparcia:

Studia podyplomowe:

Osoby zainteresowane studiami podyplomowymi zapraszamy do kandydowania poprzez system informatyczny – link: www.podyplomowi.irk.ug.edu.pl do 15.09.2017.

Dalsza procedura rekrutacji – zgodnie z Regulaminem rekrutacji i udziału w projekcie.

Szkolenia:

Osoby zainteresowane szkoleniami prosimy o składanie dokumentów rekrutacyjnych osobiście lub pocztą (podpisane oryginały) w Biurze Projektu, pok. 2081 do 30.09.2017.
Deklaracja zgłoszeniowa: plik PDF / plik WORD
Oświadczenie: plik PDF