fbpx Bajki o psach i pająkach | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Bajki o psach i pająkach

spiderman-kadr z filmuOd piątku w kinie Helios w Galerii Metropolia premiery dwóch bajek – dla małych i trochę większych dzieci. Pierwsza o psie, który chce być gwiazdą rock’n’rolla, druga o chłopaku z zaburzeniami osobowości, któremu wydaje się że czasem jest pająkiem i bardzo chciałby być superbohaterem. Dla słuchaczy Radia MORS mamy podwójne wejściówki do Kina Helios. Żeby je otrzymać trzeba odpowiedzieć na pytanie jakiego superbohatera grał wcześniej Michael Keaton. Odpowiedź należy przesłać na adres mors@ug.edu.pl.

Rock dog. Pies ma głos!

Bono należy do dumnej rasy mastifów tybetańskich. Jego ojciec bardzo chce, aby wstąpił w szeregi elitarnej straży, która strzeże osady przed stadem żarłocznych wilków. Ale kiedy pewnego dnia w łapy Bono trafia radio, wyrzucone z samolotu i młody pies po raz pierwszy słyszy dźwięki rock’n’rolla, już wie, jakie jest jego przeznaczenie. Przekonuje ojca, by dał mu szansę i rusza do wielkiego miasta, aby spełnić marzenie i zostać gwiazdą rocka.

Spider-Man: Homecoming

Młody Peter Parker/Spider-Man (Tom Holland), poszukuje swojego nowego ego superbohatera. Zafascynowany przygodą z Avengersami, wraca do domu, gdzie mieszka wraz z ciotką May (Marisa Tomei). Cały czas pozostaje pod czujnym okiem swego mentora – Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.). Próbuje wrócić do normalnego życia, unikając myśli, że jest kimś więcej niż tylko „Spider-Manem z sąsiedztwa”. Jednak kiedy pojawia się Vulture (Michael Keaton), nowy groźny wróg, wszystko, co dla Petera ważne, staje się zagrożone.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin
wtorek, 25 lipca 2017 roku, 16:59