fbpx Młodzi podebatują o Konstytucji RP | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Młodzi podebatują o Konstytucji RP

Uczestnicy debatyInstytut Debaty Publicznej ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na DEBATĘ (dla) MŁODYCH. Wydarzenie rozpocznie się 8 września 2017 roku o godzinie 10:00 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Bażyńskiego 4.

Teza debaty brzmi: "Należy uchwalić nową Konstytucję RP". W debacie wezmą udział dwie wyjątkowe drużyny złożone z doświadczonych dyskutantów zaangażowanych w działalność Instytutu Debaty Publicznej.

Przewidziany jest także aktywny udział publiczności, która w znakomitej większości składać się będzie z uczniów gdańskich szkół średnich.

Wydarzenie wpisuje się w kalendarz obchodów związanych z II Urodzinami Instytutu Działalności Publicznej.

Więcej informacji w filmiku dostępnym na wydarzeniu - https://www.facebook.com/events/1736504739986171/permalink/1737781026525209/

czwartek, 7 września 2017 roku, 12:08