fbpx Koncert Akademickiego Chóru Uniwersytetu Gdańskiego | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Koncert Akademickiego Chóru Uniwersytetu Gdańskiego

Akademicki Chór Uniwersytetu Gdańskiego17 września (niedziela), o godz. 19.45 Akademicki Chór Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na koncert w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Gdańsk podczas krótkiego wykonany zostanie repertuar konkursowy zaplanowany na 1st ANDREA DEL VERROCCHIO INTERNATIONAL CHORAL FESTIVAL 26th – 29th September 2017 FLORENCE, ITALY.

Akademicki Chór Uniwersytetu Gdańskiego będzie można również usłyszeć przed samym koncertem, na mszy świętej (godz. 19.00) w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Gdańsku, podczas której Chór zadba o oprawę muzyczną liturgii.

Festiwal we Florencji to nowy projekt dr. Leonarda Sagliocci, który jest okazją do wymiany kulturalnej między różnymi tradycjami geograficznymi i artystycznymi chórów, reprezentantów 5 kontynentów, do której zespół został zaproszony.

Program:
Morten Lauridsen – Se per havervi oime