fbpx Inauguracja studiów podyplomowych z zakresu ubezpieczeń społecznych | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Inauguracja studiów podyplomowych z zakresu ubezpieczeń społecznych

Różnokolorowe parasole Fot. Alejandro Garrido Navarro/UnsplashNowe studia podyplomowe są wspólną inicjatywą Wydziału Zarządzania UG oraz Wydziału Prawa i Administracji UG. W ramach 180 godzin zajęć uczestnicy uzyskają pogłębioną wiedzę z zakresu prawa ubezpieczeń społecznych oraz umiejętności analizy i oceny ekonomiczno-finansowych skutków stosowanych rozwiązań w tym obszarze z punktu widzenia interesu wszystkich zaangażowanych podmiotów (ubezpieczonych, płatników, podmiotów obsługujących system ubezpieczeń społecznych oraz ustawodawcy).

W piątek odbędzie się inauguracja studiów wraz z wykładem wygłoszonym przez Prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych prof. dr hab. Gertrudę Uścińską.

Czas: 6 października, godz:15.00
Miejsce: Wydział Zarządzania UG, Sopot, ul. Armii Krajowej 101, sala B-22

W uroczystej inauguracji studiów podyplomowych wezmą udział przedstawiciele Uczelni: Prorektor ds. Kształcenia UG dr hab. Anna Machnikowska, prof. nadzw., Dziekan Wydziału Prawa i Administracji UG dr hab. Jakub Stelina, prof. nadzw., Kierownik Międzywydziałowych Studiów Podyplomowych dr Kamila Bielawska oraz przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych: Prezes Zakładu prof. dr hab. Gertruda Uścińska, która wygłosi pierwszy wykład w ramach studiów podyplomowych dla uczestników oraz Dyrektor Oddziału ZUS w Gdańsku Aneta Pawłowska.

Do udziału w kolejnych edycjach studiów podyplomowych Ubezpieczenia społeczne (od marca 2018) zapraszamy osoby zatrudnione w działach płacowo-kadrowych różnych podmiotów, pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz wszystkich, którzy chcą w sposób świadomy podejmować decyzje w obszarze ubezpieczeń społecznych. Więcej o studiach podyplomowych na stronie: http://wzr.ug.edu.pl/ubezpieczenia_spoleczne/

środa, 4 października 2017 roku, 15:51