fbpx Stan cywilizacji zachodu a zmieniające się znaczenie religii | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Stan cywilizacji zachodu a zmieniające się znaczenie religii

Wnętrze kościoła Fot. Karl Fredrickson/UnsplashInstytut Filozofii Socjologii i Dziennikarstwa Uniwersytetu Gdańskiego, Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Filozoficznego oraz Pomorskie Towarzystwo Filozoficzno-Teologiczne zapraszają do udziału w obradach konferencji "Stan „cywilizacji zachodu” a zmieniające się znaczenie religii".

Jest to 2. edycja konferencji z cyklu "Oblicza sacrum w kulturach i cywilizacjach"). Konferencja odbędzie się w dniach 13-14 października w Leźnie pod Gdańskiem (Pałac w Leźnie, Leźno 45).

Informacje szczegółowe (księga abstraktów, informacje o prelegentach i podejmowanej problematyce) znajdują się na stronie internetowej konferencji: https://sacrum-w-cywilizacjach.ug.edu.pl/

piątek, 6 października 2017 roku, 15:03