fbpx Akademickie Centrum Kultury UG rekrutuje | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Akademickie Centrum Kultury UG rekrutuje

alternator rekrutacja 2017Akademickie Centrum Kultury UG Alternator organizuje wydarzenia i rozrywki, które pozwalają realizować się studentom w sposób kreatywny i ciekawie spędzać wolny czas. Film, taniec, muzyka, teatr, improwizacja – wpadnij na zajęcia, spotkania, treningi, seanse filmowe.

W najbliższych dniach odbywają się nabory do ACKowych grup. Jeśli lubisz taniec wpadnij na zajęcia Zespołu Tańca Irlandzkiego i Szkockiego, lub na nabór do Zespołu Tańca Flamenco UG Los Mariscos. Panów, którzy wolą śpiewać zapraszamy na Casting na głosy męskie – Akademicki Chór UG poszukuje tenorów, barytonów i basów, którzy zasilą szeregi grupy. Dla studentów, którzy widzą się na scenie teatralnej zapraszamy na nabory do Standby Studio. Jeśli lubisz występować, ale wolisz robić to bardziej spontanicznie zajrzyj na Dzień Otwarty Teatru Improwizacji z Różą. ACK stwarza również przestrzeń dla studentów, którzy wolą organizować wydarzenia i działać, a w przyszłości chcieliby pracować jako menadżerzy w instytucjach kultury. Kulturalny Kolektyw nie ma określonego profilu działalności, dając szansę na realizację własnych, nawet najbardziej niezwykłych pomysłów.

Znajdź przestrzeń dla siebie na sali prób, scenie lub widowni.

Spędzaj czas tak, jak lubisz najbardziej.

Wszystkie informacje: www.ack.ug.edu.pl

Lub na FB: www.facebook.com/ackalternator/

• 14 października 2017 (sobota), godz. 16:00. Warsztaty tańca Irlandzkiego i Szkockiego Animus Saltandi, ACK UG Alternator sala 41

www.ack.ug.edu.pl/taniec/warsztaty-tanca-irlandzkiego-szkockiego-animus-saltandi/