fbpx AZS Uniwersytet Gdański trzeci w Polsce | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

AZS Uniwersytet Gdański trzeci w Polsce

Przedstawiciele trzech najlepszych uniwersyteckich AZS-ów19-20 października 2017 w Opolu odbyła się coroczna Gala Sportu Akademickiego. Podczas imprezy, która była podsumowaniem sportowego roku akademickiego 2017/2018 wręczono nagrody dla najlepszych zawodniczek, zawodników i klubów AZS.

W śród wyróżnionych znalazł się Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Gdańskiego, który uplasował się na III miejscu w Akademickich Mistrzostw Polski wśród uniwersytetów. Nagrodę w Opolu odebrali przedstawiciele Uniwersytetu Gdańskiego w składzie:

Prorektor ds. Studenckich Uniwersytetu Gdańskiego dr hab. Arnold Kłonczyński, Dyrektor SWFiS dr Jan Patok, Z-ca Dyrektora SWFiS ds. Sportu Tomasz Aftański, Prezes AZS Uniwersytet Gdański - Piotr Walczak.

Podium Akademickich Mistrzostw Polski 2017/2018 w kategorii uniwersytetów:

1. Uniwersytet Warszawski

2. UMCS Lublin

3. Uniwersytet Gdański

Na gali w Opolu pojawiło się wielu gości ze świata sportu, a oprawę artystyczna zadbał kabaret Łowcy.B i Anna Karwan.

wtorek, 24 października 2017 roku, 12:39