fbpx Szkolenie z pisania artykułów naukowych | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Szkolenie z pisania artykułów naukowych

Photo by Green Chameleon on UnsplashAkademia Młodego Badacza zaprasza doktorantów na szkolenie z zakresu pisania artykułów naukowych. Szkolenie odbędzie się 18 listopada w godzinach 10.00 - 17.00 w budynku Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Bażyńskiego 1a. Poprowadzi je dr Piotr Siuda, autor wielu artykułów naukowych, pracownik Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Szkolenie ma na celu: - Pokazanie, jak skutecznie pisać artykuły w języku polskim oraz angielskim i publikować je w najbardziej prestiżowych pismach. - Zwrócenie uwagi na praktyczną stronę pisania artykułów naukowych. - Przedstawienie różnych typów artykułów oraz sposobów ich konstruowania. - Wyrobienie umiejętności pisania związanych ze wszystkimi etapami tworzenia artykułów oraz umiejętności dotyczących proponowania tekstów do czasopism naukowych.

W trakcie szkolenia wyżej wymienione zagadnienia będą zaprezentowane nie tylko teoretycznie. Prowadzący zaproponuje szereg praktycznych ćwiczeń, dzięki którym uczestnicy nabędą kompetencje odnoszące się do pisania artykułów.

KTO POWINIEN WZIĄĆ UDZIAŁ W SZKOLENIU?

- Osoby zainteresowane publikowaniem artykułów w najbardziej prestiżowych periodykach. - Badacze chcący doskonalić umiejętności pisania artykułów naukowych. - Redaktorzy lub edytorzy naukowych pism. - Nauczyciele akademiccy chcący przekazywać studentom wiedzę o tym, jak poprawnie pisać artykuły z obszaru nauk społecznych.

Zapisy: https://goo.gl/forms/txa6EfNogf3VDATK2

Photo by Green Chameleon on Unsplash