fbpx Legia Akademicka na UG | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Legia Akademicka na UG

Ulotka Legii AkademickiejUniwersytet Gdański przystąpił do pilotażowego programu, który zostanie zrealizowany przy współpracy z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwem Obrony Narodowej.

Program obejmuje część teoretyczną ochotniczego szkolenia studentów, obejmującej min. przedmioty z zakresu obronności i wiedzy wojskowej w wysokości 30 godzin. Po zaliczeniu części teoretycznej zainteresowani studenci będą uczestniczyć w części praktycznej w wytypowanych jednostkach wojskowych, jednostkach szkolnictwa wojskowego w okresie tzw. przerwy wakacyjnej, w dwóch turach po 6 tygodni każda.

Zapisy osób zainteresowanych do udziału w części teoretyczną zostaną ogłoszone po podpisaniu umowy pomiędzy UG a MNISW.

Program szkolenia pod linkiem: http://www.wojsko-polskie.pl/pl/pages/pilotazowy-program-ochotniczego-szkolenia-studentow-legia-akademicka-l/

wtorek, 7 listopada 2017 roku, 12:05