fbpx KPMG spotka się ze studentami z Sopotu | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

KPMG spotka się ze studentami z Sopotu

Baner spotkania KPMG w Sopocie8 listopada w godz. 8:30-14:30 na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego firma audytorsko-doradcza KPMG odwiedzi studentów z Sopotu. Pracownicy opowiedzą, jak można rozpocząć pracę w KPMG, a studenci będą mieli okazję skonsultować swoje CV ze specjalistami oraz wziąć udział w wykładzie poprowadzonym przez ekspertów KPMG.

Uniwersytet Gdański to kolejny przystanek na tegorocznej trasie roadshow KPMG po uczelniach wyższych w całej Polsce. Studenci będą mogli podzielić się swoimi marzeniami i odebrać nagrodę, a także dowiedzieć się w jaki sposób KPMG wspiera realizację marzeń.

Kiedy: 8 listopada (środa), godz. 8:30-14:30

Gdzie: Wydział Ekonomiczny, Uniwersytet Gdański, budynek B, ul. Armii Krajowej 119/121

Zapraszamy również na wykład, który poprowadzą eksperci KPMG pt.

„Rewolucje w cenach transferowych – zmiany w 2017 roku” (sala 410, godz. 12:00-13:30)

Jakich osób szuka firma KPMG?

Każdego roku zatrudniamy ponad 200 pracowników i praktykantów. Poszukujemy osób z potencjałem, pełnych entuzjazmu i pasji, gotowych rozwijać wiedzę i umiejętności. Ofertę praktyk i pracy kierujemy do studentów i absolwentów, którzy rozpoczynają przygodę na rynku pracy i są otwarci na zdobywanie wiedzy i kompetencji w zakresie audytu, podatków, doradztwa biznesowego, usług księgowych i doradztwa prawnego. Aktualne oferty pracy i informacje dotyczące procesu rekrutacji znajdują się na stronie www.actionplan.pl.

O KPMG:

KPMG to międzynarodowa sieć firm audytorsko-doradczych. Od 26 lat świadczymy w Polsce usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego oraz szeroko pojętego doradztwa biznesowego dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki. Kompleksowe usługi prawne świadczy stowarzyszona z KPMG Kancelaria prawnicza D.Dobkowski. Naszą przewagą jest wiedza ponad 189 000 pracowników w 152 krajach. W biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi i we Wrocławiu zatrudniamy łącznie ponad 1 800 osób.

środa, 8 listopada 2017 roku, 0:28