fbpx Stygmatyzacja, dyskryminacja a przestępstwa z nienawiści | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Stygmatyzacja, dyskryminacja a przestępstwa z nienawiści

Baner konferencjiW imieniu Zakładu Psychologii Osobowości i Psychologii Sądowej Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku serdecznie zapraszamy na konferencję naukowo – szkoleniową pt. ” „Stygmatyzacja, dyskryminacja a przestępstwa z nienawiści”.

Konferencja odbędzie się 14.11.2017 (wtorek) w godzinach 9.30 – 14.45 w auli audytoryjnej S 205 Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego ul Bażyńskiego 4.

Konferencja ma charakter otwarty i adresowana jest do służb odpowiedzialnych za szeroko rozumiane bezpieczeństwo na terenie województwa pomorskiego (Policji, Straży Miejskiej, Straży Granicznej), do pedagogów, nauczycieli, terapeutów, prawników, studentów, przedstawicieli instytucji działających w przedmiotowym obszarze tematycznym.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Mając na względzie sprawną organizację prosimy o mailowe potwierdzenieprzybycia na konferencję z podaniem liczby osób na adres konferencjanaukowa2016@wp.pl.

Przewodnicząca Komitetu Naukowego Konferencji

prof. dr hab. Beata Pastwa – Wojciechowska