fbpx Maraton Black Friday | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Maraton Black Friday

Baner Maratonu Black FridayW piątek, 24 listopada zdarzy się coś strasznego. Tej nocy w CINEMA3D zdarzy się Maraton Black Friday z przerażającymi filmami. Wyjątkowe wydarzenie dla fanów horrorów i nieprzespanych nocy. Chcesz zostać uczestnikiem prawdziwej uczty najlepszego kina grozy? Zagramy trzy mrożące krew w żyłach horrory. Start maratonu: 24 listopada o godz 22:00.

BLAIR WITCH

| USA | 90 min | Horror/Thriller |
| reż Adam Wingard |Obsada:James Allen McCune, Callie Hernandez, Corbin Reid|

Grupa studentów wyrusza do lasów Black Hills w poszukiwaniu dawno zaginionej siostry jednego z nich. Wiele wskazuje na to, że wyprawa może przynieść efekt, szczególnie, że swoją pomoc oferują dwaj miejscowi przewodnicy. Jednak wkrótce po wejściu w głąb lasu, po zapadnięciu zmroku, wędrowcy zaczynają doświadczać niepokojącej obecności. Jasne staje się, że legenda o klątwie wiedźmy z Blair jest bardziej przerażająca i bardziej prawdziwa niż ktokolwiek mógł przypuszczać...

SINISTER 2

| USA | 97 min.| Horror |
|reż. Ciaran Foy |Obsada:James Ransone, Shannyn Sossamon, Nick King|

Szeryf So&So kontynuuje śledztwo w sprawie serii makabrycznych morderstw, która doprowadziła do śmierci jego przyjaciela. Dochodzenie prowadzi go do położonego na odludziu domku, zamieszkałego przez Courtney Collins, która wraz z synami Zachem i Dylanem, ukrywa się tu przed agresywnym mężem. Courtney nie jest świadoma mrocznej tajemnicy, którą skrywa jej nowy dom. Wkrótce odkryją ją chłopcy, znajdując w piwnicy stare amatorskie filmy, których pierwsza projekcja obudzi duchy przeszłości i da nowy początek krwawej krucjacie zła.

PIŁA MECHANICZNA |PREMIERA|

| USA | 92 min |Horror|
|reż John Luessenhop|Obsada:Alexandra Daddario, Tania Raymonde, Keram Malicki-Sanchez|

Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detekty-wom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łą-czyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden ma-kabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę, Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje.

CENNIK BILETÓW

• Normalny - 30 zł

Ceny biletów obowiązują na cały maraton.
Bilety do nabycia w kasach kinach lub systemie online
Informujemy, że nie jest prowadzona rezerwacja miejsc dla tego wydarzenia.
Podczas maratonu obowiązuje dolewka dowolnego napoju GRATIS!

Uwaga to wydarzenie jest objęte ograniczeniem wiekowym: 15 lat (skończone)
Osoby w wieku poniżej 18 lat muszą przed seansem przedstawić obsłudze kina zgodę rodzica lub prawnego opiekuna (zgoda do pobrania na www.cinema3d.pl).

wtorek, 14 listopada 2017 roku, 11:59