fbpx Konferencja Trójmiejska Dolina Krzemowa | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Konferencja Trójmiejska Dolina Krzemowa

Baner konferencjiKoło Naukowe Elektronicznego Biznesu zaprasza na trzecią edycję konferencji Trójmiejska Dolina Krzemowa. Jest to cykliczna impreza zrzeszająca praktyków i sympatyków e-commerce.

Myślałeś kiedyś o własnej działalności w internecie? Masz pomysł, ale nie do końca wiesz jak go zrealizować? Nie mogłeś trafić lepiej. Na tegoroczną edycję TDK zaprosiliśmy specjalistów, którzy pokażą Wam jak postawić swoje pierwsze kroki w e-commerce oraz, co najważniejsze, jak odnieść sukces.

Kiedy? Czwartek 23.11.2017 r., godz. 15:00 – 19:00
Gdzie? Aula A, Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego
Za ile? ZA DARMO! Warunkiem udziału jest bezpłatna rejestracja – pobierz swój bilet tutaj: https://tdk3.evenea.pl/

Handel internetowy w Polsce rośnie w zawrotnym tempie, z roku na rok przewyższając prognozowane wartości. Nic więc dziwnego, że każdy chciałby wyrwać dla siebie kawałek tego tortu. Dodatkowo 7/10 e-sklepów wykazuje zysk netto, co wskazuje na wciąż rosnący potencjał tego rynku.

Na konferencji „TDK#3 – Zacznij biznes w sieci” dowiesz się jak założyć sklep internetowy oraz przekonasz się, że stworzenie własnej marki w sieci wcale nie musi być takie trudne.

Plan konferencji:
15:15 - 16:00 – Żyj z pasją – żyj z pasji!, Jakub Krzyżak, XTrainer.pl,
16:05 - 16:50 – Łatwa droga do własnego e-biznesu. Sklep online w 10 krokach, Tomasz Cincio, RedCart.pl,
16:55 - 17:40 – Sklep WWW - Własny, Wyjątkowy, Widoczny. Skuteczna promocja biznesu online, Tomasz Cincio, RedCart.pl,
17:40 - 18:00 – Przerwa z poczęstunkiem,
18:00 - 19:00 – Panel dyskusyjny z udziałem prelegentów.

piątek, 17 listopada 2017 roku, 12:18