fbpx L!derzy planszówek - graj i pomagaj | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

L!derzy planszówek - graj i pomagaj

liderzy planszowek 2017 plakatStudenci z Koła Naukowego Informatyki Lider nie żyją jedynie w świecie technologii i innowacyjnych aplikacji mobilnych. To także wrażliwi i odpowiedzialni młodzi ludzie. W grudniu organizują akcję charytatywną. Będzie to pierwsza edycja akcji L!der - L!derzy planszówek: Graj i pomagaj!

Jest to zbiórka organizowana na rzecz dzieci z oddziału Chemioterapii Onkologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Każdy chętny będzie mógł dołożyć swoją cegiełkę. Jedyne co trzeba zrobić to zjawić się i za symboliczną kwotę wypożyczyć grę planszową, cieszyć się nią z najbliższymi oraz mieć pełną satysfakcję z pomocy dzieciom. Podczas wydarzenia będzie można skorzystać z szerokiego wyboru znanych gier planszowych (wypożyczane za symboliczną kwotę, która w całości trafi na poczet zbieranego celu). Dodatkowo zbierane będą fabrycznie zapakowane artykuły plastyczne oraz zabawki.

Koło Naukowe Informatyki Lider prężnie funkcjonuje od 2014 roku przy Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Tworzą go ambitni studenci, których fascynują nowe technologie, ich aspekty biznesowe oraz szeroko pojmowany świat IT. Realizuje projekty innowacyjnych aplikacji mobilnych. Pojawia się na najbardziej wartościowych warsztatach, organizuje branżowe szkolenia. Koło zajmuje się również tworzeniem responsywnych stron WWW, projektowaniem grafiki komputerowej, zarządzaniem projektami oraz marketingiem internetowym.

Akcja odbędzie się w niedzielę 17 grudnia 2017 roku w ERGO ARENIE (w godz. 11:00-17:00).

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin
Treść wprowadzona przez: Marta Demartin