fbpx Studenci zachęcają do udziału w Szlachetnej Paczce | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Studenci zachęcają do udziału w Szlachetnej Paczce

Baner Szlachetnej PaczkiStudenci I roku MSU gospodarki przestrzennej poprosili Radio UG MORS o rozpropagowanie akcji, którą organizują w ramach Szlachetnej Paczki. Publikujemy więc ich apel i zachęcamy do odwiedzenia strony wydarzenia - https://www.facebook.com/events/148351315792240/.

Cześć. Zapewne większość z Was słyszała już o Szlachetnej Paczce. W zeszłym roku udało nam się pomyślnie zorganizować zbiórkę w ramach tej akcji, dlatego też wracamy do Was z tym samym pomysłem również w tym roku.

Wydarzenie powstało głównie po to, byśmy mogli wstępnie się zorientować ile pieniędzy możemy zebrać, co znacznie ułatwi nam wybór rodziny albo nawet kilku, jeśli odzew będzie duży. Kwota jaką w tym roku zbieramy to 10-15 zł, nie jest to wielki wydatek, a do tego gwarantujemy, że osobista satysfakcja i wdzięczność obdarowanych są tego warte. Oczywiście nie zamykamy się na inne formy pomocy, zapewne potrzebne będą ubrania i produkty żywnościowe lub środki czystości, więc pomoc w takiej formie również jest mile widziana. Kwota 10-15 zł nie jest wiążąca i każdy może wpłacić mniej lub więcej.

Bardzo jednak prosimy, by kliknięcie "wezmę udział" było traktowane poważnie i równało się z wpłatą na rzecz Rodziny, bo chcemy spełnić wszystkie potrzeby, a późniejsze różnice w szacowanej przez nas kwocie względem otrzymanej znacząco nam to utrudnią.

Po oszacowaniu kwoty jaką jesteśmy w stanie zgromadzić wybierzemy rodzinę której pomożemy. Z uwagi na fakt, że rodziny z Gdańska zostały bardzo szybko przydzielone, postanowiliśmy pomóc rodzinom z pobliskiej Stegny.

Oczywiście nie ograniczamy się do zbiórki jedynie wśród studentów gospodarki przestrzennej na Uniwersytecie Gdański, udostępniajcie wydarzenie wśród znajomych, im więcej dobrych serc tym lepiej!

Jako organizatorzy zbiórki bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Zapraszamy do udziału!

poniedziałek, 27 listopada 2017 roku, 10:11