fbpx Prodziekan WE UG w Parlamencie Europejskim o zmianach w transporcie | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Prodziekan WE UG w Parlamencie Europejskim o zmianach w transporcie

Australijski zestaw drogowy-pociąg Photo by Rhys Moult on UnsplashProdziekan ds. nauki Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego dr hab. Przemysław Borkowski, prof. nadzw. 22 listopada wziął udział - w charakterze zaproszonego eksperta Komisji Transportu i Turystyki Parlamentu Europejskiego - w wysłuchaniu publicznym na temat nowego "Pakietu Mobilności".

Parlament Europejski jest w trakcie debaty nad zaproponowanym przez Komisję Europejską pakietem reform dotyczącym rynku transportu drogowego. W ramach prowadzonych przez PE konsultacji zewnętrznych dr hab. Przemysław Borkowski prezentował m.in. wyniki przeprowadzonych w zespole Katedry Ekonomiki Transportu badań w tym zakresie i oceniał skutki proponowanych zmian jako jeden z szóstki zaproszonych europejskich ekspertów.

Więcej informacji: http://www.europarl.europa.eu/committees/en/events-hearings.html?id=20171113CHE02862

Photo by Rhys Moult on Unsplash

poniedziałek, 27 listopada 2017 roku, 13:33