fbpx Państwo jako pracodawca | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Państwo jako pracodawca

Baner konferencjiKoło Naukowe Prawa Pracy UG wspólnie z Radą Samorządu Studentów Wydziału Prawa i Administracji UG organizują II Ogólnopolską Konferencję Prawa Pracy „Państwo jako pracodawca”. Konferencję zaplanowano 18 grudnia w godzinach 9:00- 15:00 na WPiA UG.

Swoją obecnością konferencję zaszczycą wybitni praktycy reprezentujący spółki Skarbu Państwa i Kancelarię Prezesa Rady Ministrów oraz teoretycy z Wydziału Prawa i Administracji UG.

Wydarzenie będzie niepowtarzalną okazją do wymiany poglądów przez przedstawicieli różnych środowisk, zarówno nauki jak i praktyki w zakresie odnoszącym się do praw i obowiązków, a także odpowiedzialności pracowników, urzędników oraz osób pełniących funkcję organów państwa.

Ponadto zaprezentowane zostaną najważniejsze problemy związane z funkcjonowaniem, celami oraz misją spółek Skarbu Państwa.

poniedziałek, 27 listopada 2017 roku, 15:39