fbpx Dwujęzyczność - to studia dla Ciebie | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Dwujęzyczność - to studia dla Ciebie

• Baner studiów DwujęzycznośćRekrutacja do 12 stycznia 2018.
  • Jeśli Twoim marzeniem jest zdobywanie wiedzy na temat nowoczesnych metod nauczania dzieci
  • Chcesz  być fachowcem, który będzie znał się na dwujęzycznym nauczaniu, pomoże dzieciom powracającym do Polski z zagranicy, nauczy Elenę i Johna polskiego, a Miłosza angielskiego.

W tym roku uruchamiamy nowe studia podyplomowe „Dwujęzyczność - metody nauki i terapii dziecka” w Katedrze Logopedii na Wydziale Filologicznym UG. Ich celem jest doskonalenie warsztatu pracy nauczyciela przedszkola i edukacji początkowej. Na studiach dowiecie się, jak przygotować dziecko do osiągnięcia sukcesu w nauce języka polskiego i angielskiego. Staniecie się zaangażowanymi nauczycielami, posiadającymi odpowiednie umiejętności w zakresie wymowy, czytania i pisania w języku polskim i angielskim. Poznacie tajniki pracy logopedy.

Gwarantujemy  indywidualny tok nauczania i doborową kadrę wykładowców!

Zapisy już trwają! Zapraszamy do kontaktu: http://www.logopedia.ug.edu.pl

Więcej informacji.

Katedra Logopedii