fbpx Zareklamuj swój talent we własnym portfolio multimedialnym | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Zareklamuj swój talent we własnym portfolio multimedialnym

Mężczyzna piszący na laptopie Photo by Olu Eletu on UnsplashNieodpłatne warsztaty dla studentów UG z technik innowacyjności: „pitching” oraz „design thinking” w ramach projektu pt. „Logistyka Innowacyjności”. Warsztaty (w dniach 1-2 grudnia) oraz obóz innowacyjności (w dniach 11-13 grudnia). Uwaga!!! Ilość miejsc ograniczona!

Poszukującym pracy pełnej wyzwań, w dobrze dobranych zespołach nie wystarczą już do jej znalezienia mocne CV. Pracodawcy oczekują oryginalnych dowodów kompetencji innowacyjności. W ramach projektu “Logistyka Innowacyjności” oferujemy studentom kompleksowe wsparcie w przygotowaniu własnych portfolio zwiększających szansę na pracę w interkulturowych i interdyscyplinarnych projektach.

Organizujemy dwudniowe warsztaty:

- Odnajdywanie się w zespole twórczego rozwiązywania problemów (skunksów i purpurowych wiewiórek),

- Trening komunikacji międzykulturowej i “pitching”,

- Design Thinking

Trzydniowy obóz innowacyjności skupi się na zaprojektowaniu idealnego portfolio dla obiecującego wynalazcy/innowatora. Specjaliści HR globalnych firm z siedzibą w Gdańsku wpierać będą informacją zwrotną i wybiorą najlepsze projekty. Trenerami będą pedagodzy z uniwersytetów z Gdańska, Turku i Hiroszimy. Uczestnicy skorzystają z indywidualnych konsultacji i tutoringu, wielu okazji do pomiaru (barometr innowacyjności) i analizy swoich mocnych stron.

Zapisy: http://innocamp.pl/projekty/aktualne/ oraz office@innocamp.pl

Photo by Olu Eletu on Unsplash