fbpx Dzień Meksyku na UG | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Dzień Meksyku na UG

dzien meksyku 2017W najbliższy czwartek, 7 grudnia na Wydziale Historycznym UG odbędzie się Dzień Meksyku organizowany przez Studenckie Okno na Kulturę, przynależące do Niezależnego Zrzeszenia Studentów UG.

Wydarzenie to ma na celu przybliżenie kultury meksykańskiej studentom Uniwersytetu Gdańskiego. Uczestnicy będą mogli wziąć udział m. in. w prelekcjach poświęconych dawnej oraz współczesnej historii Meksyku, warsztatach języka hiszpańskiego oraz skosztować meksykańskich przysmaków. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Dni Meksyku odbędą się na Wydziale Historycznym UG - Aula 1.45.

HARMONOGRAM WYDARZENIA:

07.12.2017

15.30 - 16.30 prelekcja dr Nory Orłowskiej ,,Meksykański tygiel kulturowy: od Majów do Hiszpanów".

17.00 - 18.30 prelekcja o Meksyku oraz warsztaty z języka hiszpańskiego prowadzone przez Panią Eneide Celestine Baez.

18.45 - 20.00 prelekcja Pauliny Wiśniewskiej ,,Moja mała wielka meksykańska przygoda" - wspomnienia z wolontariatu

Od godziny 16:30 zapraszamy również na poczęstunek tradycyjnych dań kuchni meksykańskiej.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin
Treść wprowadzona przez: Marta Demartin