fbpx Muminki i Paddington | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Muminki i Paddington

Kadr z filmu Magiczna zima muminkówW kinie Cinema3D w Galerii Morena w najbliższy weekend dwie premiery które ucieszą nie tylko dzieci, ale i starszych, którzy lubią powrót do historii z dzieciństwa. Muminki i Paddington to przecież dziecięca klasyka. Dla słuchaczy Radia UG MORS mamy wejściówki na styczniowe seanse w Cinema3D. Żeby je zdobyć trzeba odpowiedzieć na pytanie umieszczone na profilu Radia UG MORS na Facebooku.

Magiczna zima muminków

To będzie wyjątkowa zima w świecie Muminków. Wyjątkowa, bo pierwsza. W śnieżnej, mroźnej Finlandii, którą zamieszkują, zazwyczaj zasypiają na zimę, by po obudzeniu powitać piękno wiosny i cieszyć się resztą roku. Czy Muminki będą niewyspane? Chyba nie, czeka je bowiem mnóstwo niespodzianek, a przede wszystkim pierwsze święta i magia gwiazdki.

Paddington 2

Druga część szalonych i zabawnych przygód uroczego misia, którego pokochały dzieciaki i dorośli na całym świecie! Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?! Twarz twardziela, serce misia.

czwartek, 7 grudnia 2017 roku, 15:48