fbpx T.Love jubileuszowo w Starym Maneżu | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

T.Love jubileuszowo w Starym Maneżu

t.love zdjecie zespolu35 lat temu zespół T.Love po raz pierwszy zagrał przed publicznością. Od tamtej pory grupa wydała 11 albumów studyjnych, spośród których pięć uzyskało status złotych płyt. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich kapel oraz ikona polskiego rock and rolla postanowiła zawiesić działalność na czas nieokreślony i tymczasowo żegna się ze swoimi fanami wyjątkową, urodzinową trasą koncertową.

„Nosiłem w sobie tę decyzję od 2015 roku. Spojrzałem wtedy w kalendarz – i zobaczyłem, że za dwa lata będziemy obchodzili 35-lecie. Pomyślałem, że to dobra okazja, aby zrobić reset, który odświeży nasze relacje” – wyznał Muniek Staszczyk. Do końca tego roku zespół zagra jeszcze kilka koncertów, a ostatnim będzie występ w warszawskim klubie Stodoła z udziałem gości specjalnych, m.in. Tomasza Organka. Muniek Staszczyk nie zdradził ile miałaby trwać przerwa T.Love. Niektórzy twierdzą, że jest to zwiastun zakończenia działalności grupy, chociaż sam zespół tego nie potwierdza. „Są takie chwile w życiu, kiedy trzeba po prostu troszkę zastopować” – mówi Staszczyk.

Jesienią zeszłego roku zespół wydał nową płytę zatytułowaną po prostu „T.Love”. „Ta płyta jest reakcją na współczesność, teksty są o tym co tu i teraz” – opowiada Muniek Staszczyk. „Świat się radykalizuje, chamieje w sensie medialnym. Chciałem na ten temat napisać, zareagować”. Oprócz największych hitów, które od ponad trzech dekad zachwycają serca fanów, T.Love zagra również materiał ze swojego ostatniego krążka.

Serdecznie zapraszamy na ten wyjątkowy i być może ostatni koncert T.Love w Starym Maneżu w sobotę 16 grudnia o godz. 20:00.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin
Treść wprowadzona przez: Marta Demartin