fbpx CTT UG o komercjalizacji i nie tylko | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

CTT UG o komercjalizacji i nie tylko

Fragment strony www CTTCentrum Transferu Technologii UG zaprasza na coroczne grudniowe spotkanie informacyjno-konsultacyjne. Na spotkaniu dowiedzą się Państwo o zakresie działań CTT UG oraz zostaną zaprezentowane efekty realizacji projektu „Inkubator Innowacyjności+”. Poruszymy także temat oceny parametrycznej pod kątem wdrożeń i patentów.

Spotkanie odbędzie się w piątek 15 grudnia 2017 r., o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Biblioteki Głównej UG (parter). Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 14 grudnia 2017 r. na adres e-mail: biuro@ctt.ug.edu.pl

PROGRAM:
1. Zakres i podsumowanie działań CTT UG za 2017 rok;
2. Ocena parametryczna jednostek – co warto wiedzieć pod kątem wdrożeń, efektów praktycznych, aplikacji produktów i patentów?;
3. „Inkubator Innowacyjności+” – realizacja projektu.

Serdecznie zapraszamy!

Jeżeli nie mogą Państwo uczestniczyć w spotkaniu – nic straconego – zachęcamy do konsultacji indywidualnych drogą mailową, telefoniczną lub bezpośrednio podczas spotkań, na które serdecznie zapraszamy do biura CTT UG (chętnie też odwiedzimy zainteresowanych Państwa na Wydziałach).

Centrum Transferu Technologii UG

e-mail: biuro@ctt.ug.edu.pl

tel. +48 58 523 33 74 lub +48 58 523 33 75

ul. Jana Bażyńskiego 1a (pok. 320-322)