fbpx Premiera jest tylko jedna | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Premiera jest tylko jedna

Kadr z filmu Star Wars The Last JediW tym tygodniu premiera jest tylko jedna i to taka, którą głupio byłoby zapowiadać – Gwiezdne Wojny, Ostatni Jedi. Bo niby co napisać? Ciąg dalszy przygód dysfunkcyjnej rodziny w kosmosie? A może historia niepokonanych kosmicznych wojowników, których prawie wszystkich wybito? Można też, że jest to kosmiczna saga o niezwykłej trwałości robotów przyszłości (a może przeszłości). Pokolenia mijają, a dwaj główni bohaterowie C-3PO i R2-D2 trwają, a na horyzoncie nie widać technologii, która mogłaby ich zastąpić. Cóż za zaskoczenie dla widzów z ery w której 3-letnie urządzenie jest już przestarzałe.

Można też zacytować dystrybutora filmu – „Rey, którą poznaliśmy w filmie Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy oraz Finn, Poe i Luke Skywalker kontynuują swoją wielką podróż w kolejnej odsłonie gwiezdnej sagi Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”. Brzmi chyba tak samo głupio i tak samo nic nie mówi o filmie jak poprzednie zapowiedzi naszej produkcji.

Pozostaje więc tylko jedno dać zwiastun i iść do kina. Radio UG MORS poleca oczywiście współpracujące z naszą biedną, studencką redakcją kina z Galerii Morena – Cinema3D i z Galerii Metropolia – Helios. To dzięki nim mamy dla naszych słuchaczy nagrody w postaci biletów na filmowe seanse. Wkrótce kolejne konkursy.

piątek, 15 grudnia 2017 roku, 15:17