fbpx Konkurs PAN dla młodych naukowców | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Konkurs PAN dla młodych naukowców

Tablica na budynku Polska Akademia Nauk oddział w GdańskuOddział Polskiej Akademii Nauk w Gdańsku ogłosił rozpoczęcie kolejnej edycji corocznego Konkursu o Nagrodę Oddziału PAN w Gdańsku dla młodych naukowców, tj. na najlepszą publikację naukową z 2017 r., której wiodącym autorem jest pracownik lub doktorant instytucji naukowej (w tym uczelni wyższej) z województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego lub zachodniopomorskiego.

WARUNKI PRZYZNAWANIA NAGRODY W SKRÓCIE:

1. Nagroda przyznawana jest równorzędnie pięciu Laureatom w następujących pięciu dziedzinach: 1) nauk humanistycznych i społecznych, 2) nauk biologicznych i rolniczych, 3) nauk ścisłych i nauk o Ziemi, 4) nauk technicznych, 5) nauk medycznych za oryginalne osiągnięcie badawcze, które zostało opublikowane w roku poprzedzającym złożenie wniosku o przyznanie nagrody.

UWAGA: określona dyscyplina dla nauk humanistycznych i społecznych w br.: LITERATUROZNAWSTWO.

1. Nagroda przyznawana jest pracownikom lub doktorantom instytucji naukowych w trzech województwach pomorskich, którzy w roku poprzedzającym złożenie wniosku ukończyli co najwyżej 33 lata.
  2. Wnioski o przyznanie Nagrody należy składać w formie elektronicznej na gdansk@pan.pl  od 15 stycznia do 31 marca br.
  3. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na www.gdansk.pan.pl 31 maja br., a uroczyste wręczenie dyplomów laureatom przewidywane jest na drugą połowę czerwca.
  4. WYSOKOŚĆ KAŻDEJ NAGRODY TO:  4.000 zł brutto

WSZYSTKO O NAGRODZIE:

w tym Regulamin Konkursu oraz jak składać wnioski konkursowe na www.gdansk.pan.pl, w zakładce Nagroda Oddziału dla młodych naukowców: http://gdansk.pan.pl/nagroda-oddzialu-dla-mlodych-naukowcow

czwartek, 18 stycznia 2018 roku, 13:19