fbpx Kurs prawa francuskiego na UG | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Kurs prawa francuskiego na UG

Szkoła prawa francuskiegoGorąco zapraszamy wszystkich tych, którzy pragną zgłębić wiedzę na temat prawa francuskiego jak również europejskiego. Kurs Szkoły adresowany jest do studentów lub absolwentów szkół wyższych (w szczególności: prawo, administracja, ekonomia, filologia romańska, historia), doktorantów, aplikantów i praktyków ze znajomością języka francuskiego, zainteresowanych poznaniem systemu prawa francuskiego i europejskiego oraz pragnących zapoznać się z francuską terminologią prawniczą.

Zajęcia będą prowadzone przez wykładowców Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytetu Toulouse Capitole 1 w języku francuskim. Uczestnicy SPF, którzy pomyślnie zakończą zajęcia otrzymają dyplom uniwersytecki poświadczony przez obie współpracujące uczelnie: "Certificat d'introduction au droit français et européen" - (Double diplôme franco-polonais)

Zgłoszenia przyjmujemy do połowy lutego (28.02.2018), decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby zainteresowane udziałem w kursie prawa francuskiego prosimy o kontakt z kierownikiem Szkoły, Panią mgr Krystyną Warylewską: spf@prawo.univ.gda.pl

więcej informacji na stronie SPF:

Serdecznie zapraszamy!

Katedra Prawa Europejskiego i Komparatystyki Prawniczej