fbpx Płatny staż w Instytucie Konfucjusza | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Płatny staż w Instytucie Konfucjusza

Chińskie postacie mitologiczne Photo by Ali Yahya on UnsplashInstytut Konfucjusza Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza chętnych studentów II stopnia studiów oraz trzeciego roku I st. na płatny 2-miesięczny staż. Oferujemy ciekawą i pełną atrakcyjnych wyzwań praktyczną naukę i pracę w międzynarodowym zespole i wielokulturowym środowisku.

Wymagania:
- status studenta UG (II stopień studiów lub 3 rok studiów I stopnia),
- praktyczna komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- zmysł organizacyjny i nieprzeciętny zapał do pracy,
- otwartość na różnorodne postrzeganie świata,
- zainteresowanie kulturą Chin lub znajomość języka chińskiego to ważny atut,
- gotowość do rozpoczęcia stażu od 1 marca 2018 r.

Oferujemy bogaty, sprofilowany do cech stażysty program stażu, a w szczególności:
- atrakcyjną pracę (z elementami praktycznej nauki) prowadzoną w wielokulturowym środowisku, w godzinach dopasowanych do obowiązkowych zajęć dydaktycznych na Uczelni,
- możliwość realizowania własnych, ciekawych pomysłów związanych z organizacją wydarzeń kulturalnych,
- obcowanie na co dzień z kulturą, biznesem i językiem Chin,
- profesjonalną opiekę merytoryczną polskich i chińskich tutorów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji pod adres konfucjusz@ug.edu.pl (z dopiskiem w temacie „Staż”) do dnia 21 lutego 2018 r. Spośród zainteresowanych wybrana zostanie jedna osoba, która rozpocznie staż od 1 marca 2018 r.

Photo by Ali Yahya on Unsplash

wtorek, 13 lutego 2018 roku, 11:41