fbpx Szkoła Wiosenna „Lokata Rozwoju” | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Szkoła Wiosenna „Lokata Rozwoju”

Krokusy Photo by Wilfried Santer on UnsplashRada Doktorantów Uniwersytetu Gdańskiego, Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Doktoranckiego Forum Uniwersytetów Polskich zaprasza wszystkich doktorantów lat I-III do udziału w Szkole Wiosennej „LOKATA ROZWOJU”. Wydarzenie odbędzie się 9-15 kwietnia 2018 roku w Zakopanem.

Doktoranci będą mieli możliwość uczestniczenia w szkoleniach z zakresu:

– doskonalenia warsztatu naukowego

– zdobywania umiejętności auto-motywacyjnych

– prezentacji wyników badań własnych oraz zasad przestrzegania praw autorskich i patentowych,

– przestrzegania zasad sporządzania publikacji naukowych oraz popularnonaukowych

– zmian w prawie o szkolnictwie wyższym

– pracy ze studentami z niepełnosprawnościami

– pozyskiwania środków publicznych na badania własne doktorantów (granty, stypendia etc.)

– przestrzegania zasad wymian krajowych oraz międzynarodowych dla doktorantów (m.in. MOST, ERASMUS+)

– funkcjonowania samorządności doktoranckiej w Polsce i Europie.

Szczegóły na stronie Rady Doktorantów

Photo by Wilfried Santer on Unsplash