fbpx Karierosfera 2018 | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Karierosfera 2018

Baner KarierosferyKarierosfera 2018 jest Ogólnopolskim Konkursem Wiedzy Biznesowej, organizowanym przez Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR z Wrocławia współpracujące z dwunastoma ośrodkami akademickimi w tym z Kołem Naukowym Public Relations z Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie. Wywiad z Trójmieskimi ambasadorkami konkursu w audycji UG Przedstawia w piątek o godzinie 10.00 i w sobotę o godzinie 12.00.

Wydarzenie jest kierowane do studentów, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę w jednej z sześciu dziedzin konkursu oraz wygrać w niej płatny staż w jednym z  prestiżowych przedsiębiorstw:
Marketing - L‘Oreal
Prawo - Kancelaria Olesiński i Wspólnicy
Financial Markets - Credit Suisse
Strategia i Doradztwo Biznesowe
Audyt - EY
Business Intelligence - Bank Zachodni WBK, ,.

Konkurs składa się z trzech etapów:
Etap pierwszy, który trwa od 25 lutego do 14 marca to krótki test internetowy – składa się z kilku ogólnych pytań z wybranej przez uczestnika dziedziny. W tej części Konkursu udział może wziąć każda chętna osoba.

Drugi etap to test pisemny – ta część konkursu będzie miała miejsce 22 marca zarówno w Sopocie jak i w innych miastach zajmujących się organizacją Karierosfery. Test układają specjaliści firm partnerskich i składa się on 50 pytań zamkniętych, na które uczestnicy odpowiadają jedynie „tak” lub „nie”.

13 kwietnia odbędzie się ostatni etap Karierosfery –  case study przygotowane przez Partnerów Dziedzinowych. Ten etap konkursu sprawdza praktycznie umiejętności uczestników. Finaliści są zaproszeni do centrali konkursu Karierosfera 2018 -  Wrocławia. Po zakończeniu Gali Finałowej zaplanowany jest bankiet dla Patronów, Uczestników, Organizatorów oraz Ambasadorów Karierosfery2018.

Karierosfera 2018 daje wiele możliwości i jest ciekawym przeżyciem dla studenta, w którym udział jest dobrowolny i może przynieść wiele korzyści. Trzeba po prostu chcieć wycisnąć z siebie co najlepsze!.

Szczegółowe informacje na stronie www.karierosfera.pl

sobota, 24 lutego 2018 roku, 19:16