fbpx Wicemistrzyni żeglarstwa lodowego z UG | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Wicemistrzyni żeglarstwa lodowego z UG

Bojery w ślizgu Zdjęcie. Archiwum prywatne Sary PiaseckiejZnakomite rezultaty osiągnęła studentka Uniwersytetu Gdańskiego - Sara Piasecki. Studentka Wydziału Ekonomicznego, zawodniczka sekcji żeglarskiej po raz kolejny stanęła na podium zawodów międzynarodowych w żeglarstwie lodowym - bojerach.

Sara Piasecka zdobyła srebrny medal Mistrzostw Europy Juniorów w klasie DN w kategorii kobiet, które odbyły się 8 lutego na jeziorze Kisezers w Rydze na Łotwie.

Wcześniej Sara Piasecka zdobyła również srebrny medal mistrzostw świata juniorów w bojerowej klasie DN w kategorii kobiet, które w dniach 6-7 lutego odbyły się na jeziorze Rekyva w Szawlach (Siauliai) na Litwie.

Zdjęcie. Archiwum prywatne Sary Piaseckiej

sobota, 24 lutego 2018 roku, 19:56