fbpx Zadbaj o siebie naturalnymi kosmetykami | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Zadbaj o siebie naturalnymi kosmetykami

ekocuda kosmetykiPolscy i zagraniczni producenci kosmetyków naturalnych, warsztaty, potężna dawka wiedzy i spotkania z miłośnikami ekologicznego stylu życia – to wszystko składa się na czwartą już warszawską edycję Targów Kosmetyków Naturalnych Ekocuda. Najbliższe edycje odbędą się: 17 i 18 marca, debiutując w Gdańsku, oraz już po raz czwarty w Warszawie 21-22 kwietnia.

Współczesny świat to prawdziwa chemiczna pułapka. Spaliny, smog, sztuczne barwniki, dodatki do żywności, ale też parabeny i konserwanty w kosmetykach – z tym wszystkim stykamy się na co dzień. Wraz z rosnącą świadomością konsumentów, coraz więcej zwolenników zyskuje ekologiczny styl życia. Chwilą zatrzymania i przemyślenia swoich nawyków, często staje się moment założenia rodziny. Dbając nie tylko o siebie, ale też o naszych najbliższych, a w szczególności dzieci, zaczynamy przyglądać się naszemu zdrowiu czy diecie. Dla osób, które kochamy, chcemy tylko tego, co najlepsze. Jednak warto potraktować to jako całkowitą zmianę myślenia i zwrócić się ku naturze. Tym bardziej, że nasze codzienne wybory, kształtują także późniejsze nawyki dzieci.

Z roku na rok przybywa miłośników kosmetyków naturalnych, potwierdza to rosnąca popularność targów Ekocuda, zarówno ilość wystawców, jak i uczestników. Targi są świetną okazją, żeby kosmetyki przetestować i sprawdzić, zanim zabierzemy je do domu, a także uzyskać profesjonalne porady i dzięki temu dobrać odpowiednie produkty. Warsztaty z makijażu kosmetykami naturalnymi czy ich samodzielnego wyrabiania w domu, a także liczne wykłady – to propozycja dla tych, którzy szukają czegoś więcej. O tym, że warto na to wydarzenie się wybrać, świadczą goście powracający na każdą kolejną edycję, a także wystawcy, których z roku na rok jest coraz więcej.

Ekocuda Targi Kosmetyków Naturalnych:
17 – 18 marca 2018, Centrum Stocznia Gdańska: http://bit.ly/2FghFjy
21-22 kwietnia 2018, Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy w Warszawie: http://bit.ly/2Fg0Cyf

Wstęp jest wolny.

Więcej informacji: