fbpx Student, pracownik, przedsiębiorca | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Student, pracownik, przedsiębiorca

Antoni ŁąckiCzy można jednocześnie studiować, prowadzić własną firmę i pracować na etacie. Jak udowadnia Antoni Łącki można, chociaż jak mówi faktycznie cierpi na tym trochę życie towarzyskie.

Kolejny gość audycji Radia UG MORS – Indeks Gospodarczy studiuje na pierwszym roku studiów magisterskich na Wydziale Zarządzania, prowadzi własną firmę będącą szkołą języka hiszpańskiego Casa Espanola i pracuje jako prowadzący szkolenia w jednej z dużych korporacji zlokalizowanych w biurowcach w okolicach kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwie.

Jak powiedział w wywiadzie udzielonym Radiu UG MORS, żeby znaleźć dobrą pracę lub prowadzić własną firmę wystarczy po prostu zacząć robić to co się lubi nawet jeżeli na początku oznacza to pracę za darmo. Tak zaczął zarabiać jako szkoleniowiec. Własna firma była natomiast składową wcześniej pozyskanych kontaktów i możliwości jakie stwarza współpraca studenckiego przedsiębiorcy z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości.

Zapraszamy do wysłuchania całego wywiadu we wtorek po godzinie 13 i w czwartek po godzinie 14.

wtorek, 6 marca 2018 roku, 11:35