fbpx Bezpłatne warsztaty językowe i komputerowe na UG dla firm | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Bezpłatne warsztaty językowe i komputerowe na UG dla firm

Mężczyzna na krzesle na polu wśród kartek Photo by Dmitry Ratushny on UnsplashProjekt Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, przygotowany z Wydziałem Zarządzania UG, pt. „Stań się konkurencyjny z UG - podnosimy kwalifikacje w małych i średnich przedsiębiorstwach” otrzymał dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego. W ramach projektu odbędą się bezpłatne warsztaty językowe oraz komputerowe. Można także skorzystać z dofinansowania do studiów podyplomowych w zakresie prawa spółek, prawa własności intelektualnej, o tematyce finansowo - podatkowej lub związanych z zarządzaniem projektami IT. Oferta jest przeznaczona dla osób zatrudnionych w mikro, małych lub średnich przedsiębiorstwach, przedsiębiorstwach ekonomii społecznej i przedsiębiorstwach społecznych  mieszkające lub pracujące na terenie województwa pomorskiego.

Celem projektu jest poprawa sytuacji na rynku pracy 776 mieszkańców województwa pomorskiego, pracowników MŚP, osób w wieku aktywności zawodowej, poprzez realizację studiów podyplomowych oraz szkoleń. Uczestnicy projektu, w zależności od potrzeb oraz poziomu wykształcenia, mogą  wybrać jedną z form wsparcia:

Studia podyplomowe:

z zakresu prawa spółek, prawa własności intelektualnej, o tematyce finansowo - podatkowej lub związane z zarządzaniem projektami IT,

Szkolenia:

Uczestnikami projektu mogą być osoby zatrudnione w mikro, małych lub średnich przedsiębiorstwach, przedsiębiorstwach ekonomii społecznej i przedsiębiorstwach społecznych  mieszkające lub pracujące na terenie województwa pomorskiego. Zajęcia do wyboru: w weekendy lub  popołudniami w dni robocze.

Więcej informacji na stronie: https://prawo.ug.edu.pl/oferta_wpia/projekt_stan_konkurencyjny_z_ug

Osoby zainteresowane szkoleniami prosimy o składanie dokumentów rekrutacyjnych osobiście lub pocztą (podpisane oryginały) w Biurze Projektu, pok. 2081.
Rekrutacja kandydatów na studia podyplomowe i szkolenia odbywa się w trybie ciągłym.

Photo by Dmitry Ratushny on Unsplash

czwartek, 8 marca 2018 roku, 12:02