fbpx Środkowoeuropejski akademicki program dla startupów | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Środkowoeuropejski akademicki program dla startupów

Baner Startup CampusEnterprise Hungary uruchamił Startup Campus University - Innovative Idea Battle, regionalny uniwersytecki konkurs pomysłów przeznaczony dla studentów posiadających ducha przedsiębiorczości. Aplikacja jest dostępna dla wszystkich studentów z 10 krajów: Austria, Węgry, Polska, Serbia, Słowacja, Chorwacja, Słowenia, Czechy, Rumunia i Ukraina. Aplikacje są przyjmowane do 31 marca.

Program oferuje studentom doskonałą okazję, aby przekształcić pomysły na start w realia biznesowe, inwestorom możliwość odkrycia potencjału intelektualnego i innowacji, a korporacjom zwiększenie możliwości w zakresie zasobów ludzkich poprzez połączenie z uniwersytetami ponad granicami.

Wnioskodawcy muszą wypełnić formularz online i wysłać krótki film na temat problemu i rozwiązania, które opracowują. Grupa ekspertów inwestycyjnych wybierze 16 spośród wszystkich kandydatów, którzy spotkają się z mentorami podczas dwudniowego obozu startowego w Budapeszcie w dniach 27-28 kwietnia. Tylko 8 najbardziej obiecujących finalistów będzie rywalizować w finale. Zwycięzca zostanie wybrany na imprezie Pioneers w Wiedniu, która odbędzie się w dniach 24-25 maja. Będzie on miał szansę na pozyskanie oferty inwestycyjnej do 500 000 euro od partnera projektu – funduszu Hiventures oraz na udział w Startup Campus Summer Incubation Program.

APLIKACJA I WIĘCEJ INFORMACJI: http://startupcampus.hu/en/scu/

wtorek, 27 marca 2018 roku, 21:44