fbpx Ochrona konsumenta w prawie polskim | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Ochrona konsumenta w prawie polskim

Baner panelu dyskusyjnegoKoła Naukowe Prawa Cywilnego, Prawa Gospodarczego Publicznego i Postępowania Cywilnego pragną zaprosić wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym pt.: "Ochrona konsumenta w prawie polskim", który odbędzie się 23 kwietnia (poniedziałek) w Audytorium A na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Planowany panel dyskusyjny ma dotyczyć wieloaspektowego spojrzenia na zagadnienie ochrony konsumenta w polskim prawodawstwie z perspektywy gospodarczo-publicznej oraz cywilnej. Spośród zaproszonych gości, którzy postarają się w wszechstronny sposób poruszyć przedmiotową problematykę, swoją obecność potwierdzili: gdańska delegatura Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Federacja Konsumentów z oddziałem w Gdańsku, Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Tczewie - Przemysław Szenrok, dr hab. Andrzej Powałowski, prof. UG oraz dr Maja Maciejewska-Szałas.

środa, 4 kwietnia 2018 roku, 11:09